"Logo-Rymek"
23 marca 2026r. w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs logopedyczny "Logo-Rymek" skierowany do klas 1-3 zorganizowany przez szkolnego neurologopedę.
23 marca 2026r. w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs logopedyczny "Logo-Rymek" skierowany do klas 1-3 zorganizowany przez szkolnego neurologopedę.
Celem zorganizowanego projektu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych uczniów, przyrodniczych oraz literackich.
W ramach obchodów ostatków, w naszej szkole odbyła się wyjątkowa i pełna uśmiechu akcja, podczas której chętni uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli.
Rozpoczynamy rekrutację dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz do klasy I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2026/2027.
Codzienne czytanie i bliska obecność rodzica mają ogromny wpływ na rozwój emocjonalny, językowy i społeczny dziecka.
15 listopada w wieku 83 lat w Warszawie zakończył swój żywot Bogdan Dobrzański pseud. „Lis”, syn urodzonej w Charłupi Małej Zofii Dobrzańskiej.
21 listopada 2025 r. w naszej szkole obchodziliśmy XV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia uczniowie podczas przerw międzylekcyjnych mieli możliwość sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia,...
20 listopada uczniowie klasy 2 zwiedzili Okręgowe Muzeum w Sieradzu.
Miłość do Ojczyzny powinna być kształtowana od najmłodszych lat poprzez szacunek: do kultury, symboli narodowych oraz do tych, którzy przez swoje bohaterstwo i poświęcenie, pięknie zapisali się na kartach...